«Європейський морський тренажерний центр» є приватним професійно-технічним навчальним закладом 2 рівня акредитації, що здійснює освітню діяльність у сфері підготовки та дипломування моряків на підставі Протоколу про відповідність, отриманого 5 вересня 2019 року №45 / 2019, виданий Державною службою морського і річкового транспорту України .

У нас в центрі встановлені сучасні сертифіковані тренажери – лідери прогресивних комп’ютерних технологій, на яких використовуються новітні версії навчальних програм, що є найкращою навігаційною системою в «океані» найбільш затребуваних знань!

А саме:

TRANSAS_NTPRO-5000

TRANSAS NTPRO-5000

це апаратно-програмна система, яка складається зі спеціального обладнання навігаційних містків. Всі станції об'єднані і можуть управлятися з інструкторського місця. Тренажер може бути легко налаштований на будь-яку можливу конфігурацію в складі навчальних містків для потрібного типу тренажерної підготовки. На містку є в наявності консолі- монітори, панелі з навігаційними органами управління судном і їх індикаторами, і великі екрани для візуалізації обстановки, а також інформаційне табло.

ERS 5000 TECHSIM

Слухачі можуть працювати на тренажері під управлінням і контролем з боку інструктора або самостійно. У тренажері моделюється машинне відділення (МО) сучасного судна - системи і механізми МО, системи дистанційного автоматизованого управління, пости локального управління, системи захисту і системи аварійно-попереджувальної сигналізації (АПС). Моделюються МО різних типів суден. Станція слухача імітує центральний пост управління (ЦПУ) судна і локальні пости керування в МО.